Zondagmiddag 7 juni wordt er een Bal Folk georganiseerd in de
voormalige dameswachtkamer der eerste klasse van station Enkhuizen (het
vierde en voorlopig laatste), De wachtkamer heeft nog altijd klasse en is voorzien van een prachtige
ruwhouten dansvloer een gezellige bar en een mooie akoestiek. Op 7 juni
speelt ons huisorkest het Enkhuizer "Groot Ad Hoc Orkest" en helemaal
uit Eindhoven komt "La jolie Folie" bestaande uit Wilco van der Kolk en
Thomas Steenweg.
Je rolt met de trein zo van perron 1 het bal binnen! Er is soep, taart en veel animo om te dansen! Kinderen zijn natuurlijk ook welkom, de deur naar buiten staat open en kinderen kunnen meedansen of buitenspelen. entree bedraagt 1.50 adres: Stationplein 1 Enkhuizen tijd: 7 juni 2009 van 14.00 tot 17.00 uur
Van 18 t/m 23 maart organiseert Laura Cortese weer een reeks Acoustic Evenings met workshops en concerten. Gasten zijn Dirk Powell, Anna Massie, Kaia Kater en Nic Gareiss. Het optreden op het Merode Festival is uitverkocht, maar in Gent, Brussel, Dranouter, Ternat of Belsele is nog plek.
Suzie Ungerleider & Suzanne Jarvie, twee Canadese singer-songwriters zijn nu op tour met meestergitarist BJ Baartmans. Ze doen daarbij onder meer nog Acoustic Alley in Den Haag (14 maart) en TTFC in Koudekerk a/d Rijn (16 maart) aan.
Op woensdag 26 februari is Sophie Janna (The Lasses) met Janos Koolen en Jarno van Es te gast in 't Rozenknopje in Eindhoven. In het voorprogramma speelt Onze Martinus.
Van 8 t/m 16 februari is singer-songwriter Susan Gibson (schrijfster van de hit Wide Open Spaces van de Chicks) op tour in Nederland. Ze doet achtereenvolgens Nieuw en St Joosland, Westelbeers, Eindhoven, Maastricht, Purmerend, Nuenen en Vlaardingen aan.
Het LaagLand Ensemble geeft op zaterdagmiddag 8 februari een concert in Hilversum en heeft op zondagmiddag 9 februari het IGRIC Kwartet te gast in het Live Wereldmuziek Café in Diemen.