Op zaterdag 6 juni speelt het Hamid Reza Behzadian Trio bij Old Roots New Routes in Amsterdam Noord.
Hamid Reza Behzadian is 'artist in residence' bij Old Roots New Routes en hij speelt dit keer met zijn eigen trio in het Zonnehuis in Amsterdam Noord. Ze spelen dan de muziek van Hamidโs debuutalbum Blues For Leila met daarnaast volop nieuw materiaal dat binnenkort op zijn volgende album zal verschijnen.
Hamid combineert in zijn muziek zeer virtuoos de invloeden van zijn Perzische roots, melodieรซn uit het Midden-Oosten en India en zijn eerste inspiratiebron, de Amerikaanse blues. Kennismaking met de Indiase slidegitaar bracht hem op het pad van Indiase klassieke muziek en daarin studeerde hij in 2022 cum laude af aan het Codarts conservatorium in Rotterdam.
Zijn bewogen levensverhaal verweeft hij met sublieme improvisaties op slidegitaar en diatonische harmonica, met subtiele percussie geaccentueerd door twee begeleiders op contrabas en tabla.
โ๐๐ช๐ฆ๐ต ๐ฎ๐ฆ๐ฆ๐ณ ๐ฅ๐ข๐ฏ ๐ข๐ฅ๐ฆ๐ฎ๐ฃ๐ฆ๐ฏ๐ฆ๐ฎ๐ฆ๐ฏ๐ฅ, ๐ฆ๐ฏ ๐ท๐ฆ๐ณ๐ฃ๐ญ๐ถ๐ง๐ง๐ฆ๐ฏ๐ฅ ๐ท๐ข๐ฏ ๐ฆ๐ฆ๐ฏ๐ท๐ฐ๐ถ๐ฅโ ๐ข๐ญ๐ฅ๐ถ๐ด ๐ฆ๐ฆ๐ฏ ๐ณ๐ฆ๐ค๐ฆ๐ฏ๐ด๐ช๐ฆ ๐ท๐ข๐ฏ ๐๐ญ๐ถ๐ฆ๐ด ๐ง๐ฐ๐ณ ๐๐ฆ๐ช๐ญ๐ข.
Hamid Reza Behzadian (IR/NL): diatonische harmonica, Indiase slide gitaar, dobro, zang
Jorge Da Rocha (PT/NL): contrabas, zang
Suresh Sardjoe (IN/NL): tablaย
Zaterdag 6 juni 2026, Old Roots New Routes met Hamid Reza Behzadian Trio in het Zonnehuis, Amsterdam- Noord.
Aanvang 20:30
Tickets (van โฌ12,50 voor jongeren tot โฌ22,50 normale prijs) via: https://www.oldrootsnewroutes.nl/hamid-reza-behzadian/